Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C lub C+E

WC SERWIS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

  • Tuchom (pow. kartuski)

    Tuchom (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • dostawa i odbiór toalet przenośnych od klientów w obrębie do 100 km,

  • serwisowanie toalet przenośnych,

  • prowadzenie ewidencji potwierdzającej wykonanie usług i dokumentacji kierowcy,

  • kierowanie pojazdem specjalnym asenizacyjnym przeznaczonym do serwisu toalet przenośnych,

  • dbałość o powierzony sprzęt.

Nasze wymagania

  • posiadanie prawa jazdy kat. C lub C+E oraz doświadczenia zawodowego na stanowisku kierowcy,

  • znajomość topografii województwa,

  • systematyczność, skrupulatność i dokładność.

To oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, istniejącej od ponad 25 lat, posiadająca oddziały w całej Polsce, kierującej się zdrowymi zasadami, dbałością o klienta i pracownika, szanującą dobre relacje i współpracę,

  • dogodne warunki pracy w nowej flocie samochodów (Mercedes, Ford),

  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych na koszt firmy,

  • skrupulatne zasady rozliczania czasu pracy, dodatkowe premie za czystość powierzonego sprzętu itp.,

  • samochód przydzielany jednemu pracownikowi,

  • pracę w obrębie miejsca zamieszkania(codziennie w domu),

  • ubrania robocze letnie i zimowe, materiały ochronne i dezynfekcyjne,

  • wynagrodzenia zawsze w terminie, w całości na konto bankowe, objęte pełną składką ZUS,

  • atrakcyjne oraz sprawiedliwe wynagrodzenie.

Jeżeli nie słyszałeś o nas wcześniej.

WC Serwis jest spółką z wyłącznie polskim kapitałem, która może pochwalić się 25 letnim doświadczeniem na rynku. Posiadamy 19 oddziałów terenowych, dzięki czemu nasze usługi dostępne są w całej Polsce. Dodatkowo, jako jedyna firma w branży, posiadamy panel do zamówień online.

Największą wartością naszej firmy są dla nas pracownicy. Staramy się ich wspierać na każdym kroku, dbamy o ich rozwój, doceniamy pasje i talent.

WC Serwis to idealne miejsce pracy, w którym zdobędziesz wiedzę, doświadczenie zawodowe i rozwiniesz swoje umiejętności.

Zatrudniamy ponad 200 pracowników, posiadamy 150 samochodów, 15000 toalet i 1000 kontenerów sanitarnych. W naszej ofercie znajdują się również kontenery magazynowe i biurowe, przyczepy, ogrodzenia, barierki, bramy i zapory.

Wynajmujemy kompletne pomieszczenia mobilne o hotelowych standardach, z klimatyzacją, nagłośnieniem i pełnym umeblowaniem.To my, jako zespół, stoimy za zapleczami takich festiwali jak Open'er,Orange Warsaw Festival,Tauron Nowa Muzyka,Slot Art Festival i wielu,wielu innych mniejszych imprez, na których zapewne miałeś okazję bywać. Za wynajmem poszczególnych pozycji z oferty stoi kompleksowa obsługa fantastycznych ludzi zarówno od strony logistycznej jak i serwisowej.

Przewiń do profilu firmy