Oferta pracy
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

Pomoc Drogowa Piotr Wiernio

3 0004 500 brutto / mies.
  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ważna jeszcze 15 dni
    do: 23 gru 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie autolawetą

  • dbanie o powierzony sprzęt

  • pomoc drogowa

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi auto lawety i transportu pojazdów oraz maszyn budowlanych.

  • doświadczenie jako kierowca

  • dyspozycyjność

  • samodzielność i rzetelność

  • kultura osobista

  • punktualność

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy i działania pojazdów mechanicznych

O nas

Firma istnieje na rynku od 2007 roku zajmuje się pomocą drogową oraz holowaniem pojazdów osobowych, ciężarowych i maszyn budowlanych, gdzie miejscem prowadzenia działalności jest miasto Lublin. Firma dysponuje samochodami do świadczenia usług pomocy drogowej, wyposażonymi w najazdy stałe i platformy o ładowności do 14 ton. Swoje usługi świadczymy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.