Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C - Magazynier

Budchem ZHU s.j.O firmie

  • Górecka 19, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Budchem ZHU s.j.

Górecka 19

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • realizacja dostaw do klientów

  • sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami

  • współpraca z działem sprzedaży i magazynem

  • dbanie o dobry stan techniczny pojazdu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C

  • aktualne szkolenie okresowe

Mile widziane

  • posiadanie karty kierowcy

  • uprawnienia obsługi wózków widłowych

  • uprawnienia do obsługi HDS

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etat

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • wynagrodzenie odpowiadające efektom pracy i poziomowi umiejętności

HURTOWNIA MATERIAŁÓW I CHEMII BUDOWLANEJ

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: KIEROWCY KAT. C – MAGAZYNIERA

Przewiń do profilu firmy