Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

RK Consulting

90,00100,00 brutto / godz.
  • Norwegia

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obecnie poszukujemy kierowców C z uprawnieniami 95 (YSK w Norwegii) oraz komunikatywną znajomością j. angielskiego lub norweskiego. Obszar pracy to rejon Møre og Romsdal w środkowej Norwegii.

Nasze wymagania

  • doświadczenie (drogi w Norwegii, szczególnie zimą, mogą być wyzwaniem)

  • kod 95

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego bądź norweskiego

To oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie

  • pracę dla rzetelnych klientów

  • norweskie warunki pracy

O nas

Firma RK Consulting zajmuje się rekrutacją pracowników do pracy w Norwegii. Współpracujemy z rzetelnymi firmami, zapewniając norweskie warunki pracy oraz konkurencyjne wynagrodzenie.