Oferta pracy

Kierowca kat. C

Raben Logistics Polska sp. z o.o.

  • Nowy Kisielin (pow. zielonogórski)

    Nowy Kisielin (pow. zielonogórski), lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja dostaw na obszarze województwa lubuskiego

  • Współpraca z Działem Transportu

  • Rozwiązywanie bieżących problemów

Nasze wymagania

  • Jesteś pracowity/a i lubisz wyzwania

  • Praca kierowcy dużego auta jest dla Ciebie

  • Potrafisz pracować pod presją czasu

  • Potrafisz współpracować z ludźmi o różnych temperamentach

  • Samodzielne rozwiązywanie przeciwności w trasie nie jest dla Ciebie problemem

  • Masz ukończony kurs na przewóz rzeczy

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w przedziale 4000 – 5000 netto

  • Umowę o pracę u jednego ze współpracujących z nami na stałe Przewoźników

  • Stały rejon i codzienny powrót do domu

  • Szkolenie wdrożeniowe

  • Wypłatę wynagrodzenia zawsze na czas

To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

Mamy drive do rozwoju!

Przewiń do profilu firmy

Co nas wyróżnia?

  • Jako MocarzeTras lubimy wyzwania i szukamy dobrych rozwiązań.

  • Możemy na siebie liczyć w każdej sytuacji.

  • Cenimy sobie dobrą atmosferę.

  • Do drogi napędza nas pozytywna energia.