Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C - operator pompy do betonu

DYCKERHOFF

DYCKERHOFF

Spedycyjna 10

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca polegać będzie na prowadzeniu pojazdu o masie pow. 3,5 ton oraz obsłudze pompy do betonu w miejscu wykonywania usługi.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.

  • Uprawnienia do prowadzenia pojazdu o masie pow. 3,5 ton (prawo jazdy kat. C).

  • Uprawnienia operatora pompy.

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Przejrzysty system premiowy.

  • Atrakcyjne benefity (pakiet Medicover - opieka medyczna dla Ciebie i całej rodziny).

  • Możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

  • Fundusz socjalny: "wczasy pod gruszą", bony świąteczne, dofinansowanie zajęć sportowych - karta Multisport.

  • Pracę w miejscu, w którym ceni się atmosferę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

DYCKERHOFF

Spółka należąca do międzynarodowego koncernu Buzzi/Dyckerhoff będącego jednym z czołowych producentów cementu i betonu towarowego w Polsce i na świecie poszukuje kandydata na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowanych prosimy o pilne przesłanie ofert pracy za pośrednictwem przycisku Aplikuj.