Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca (Kat. C)

Transgourmet Polska Sp. z o.o.

4 8007 000 brutto / mies.
  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • przewóz i dostarczenie towaru do klienta,

  • rozładunek towaru,

  • prawidłowy obieg dokumentów transportowych,

  • dbałość o powierzony samochód.

Nasze wymagania

  • posiadanie prawa jazdy kat. C oraz „Karty Kierowcy”,

  • aktualne uprawnienia i badania, a także ukończony kurs na przewóz rzeczy,

  • komunikatywność,

  • aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych dopuszczająca do kontaktu z żywnością (Sanepid) lub gotowość do jej wyrobienia.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy kierowcy kat. C w lokalnej dystrybucji towarów.

To oferujemy

  • miesięczne wynagrodzenie zasadnicze w kwocie 4800-5500 zł brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia w pracy kierowcy kat. C,

  • możliwość wypracowania miesięcznej premii regulaminowej w kwocie do 1500 zł brutto,

  • całe wynagrodzenie zawarte w umowie o pracę,

  • przestrzeganie czasu pracy kierowcy,

  • wyjazdy między 3:00 a 6:00 i powroty tego samego dnia,

  • umowa o pracę bez okresu próbnego (cały etat),

  • atrakcyjny system premiowy,

  • prywatną opiekę medyczną LUXMED oraz możliwość ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,

  • bonusy jubileuszowe,

  • dodatkowy dzień wolny w co piątą rocznicę zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • kursy językowe dostępne dla każdego pracownika,

  • pakiet świadczeń socjalnych (m.in. świadczenia świąteczne i urlopowe),

  • możliwość przystąpienia do programu MultiSport,

  • zniżki pracownicze na zakupy w halach Selgros Cash & Carry i u naszych Partnerów Biznesowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • wyprawka dla dziecka

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop

Jeśli do tej pory nie uzyskałaś/uzyskałeś prawa do pełnego wymiaru urlopu (26 dni), a przepracujesz z nami 1 rok kalendarzowy (od 1 stycznia do 31 grudnia) – w kolejnym roku otrzymasz dodatkowe 6 dni wolnego!

Prosimy o dopisek w treści lub tytule maila: TG Kierowca Kat C Ożarów Maz.

[email protected]

Jesteśmy wiodącym specjalistą w dostawach pełnego asortymentu dla gastronomii, hotelarstwa i punktów zbiorowego żywienia we Francji, Niemczech i Szwajcarii. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym i doświadczeniu ponad 9000 Pracowników, firmie Transgourmet w Europie zaufało 190 000 klientów.

Przewiń do profilu firmy