Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kramel Invest Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim (97-300), ul. Gliniana 6 B, wpisanej do KRS pod numerem 580437 (dalej: Pracodawca, administrator danych), przekazujesz Pracodawcy Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym, który będzie je przetwarzał w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

KRAMEL PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Piotrków Trybunalski

    Piotrków Trybunalski, łódzkie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 10 cze 2022
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Dostawa towarów do Klientów

  • Załadunek i zabezpieczenie towaru do transportu

  • Dbałość o dokumentację transportową

  • Utrzymanie czystości oraz dbałość o dobry stan techniczny auta

Nasze wymagania

  • Ważne prawo jazdy kat. C

  • Dokładność oraz terminowość w realizacji powierzonych zadań

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne, wypłacane terminowo wynagrodzenie

  • Wolne weekendy

  • Pracę w trybie jednozmianowym

  • Benefity pozapłacowe, w tym kartę Multisport

  • Ofertę grupowego ubezpieczenia na życie

  • Przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do pracownika

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • karta Multisport

  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego

Kramel – jedna z największych polskich firm działających w branży FMCG, w obszarze vansellingowym i presellingowym, z ponad 30-letnim doświadczeniem.

Nasze oddziały w Warszawie, Piotrkowie Tryb. i Płocku współpracują z kilkudziesięcioma wiodącymi producentami branży spożywczej, np. Wedel, Nestle, Ferrero, Mondelez, zaopatrując sklepy w najpopularniejsze na rynku produkty.

Obecnie do hurtowni w Piotrkowie poszukujemy kandydatek i kandydatów na stanowisko: MAGAZYNIER

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje