Logo Pracuj.pl

POLKOWICKA DOLINA RECYKLINGU sp. z o.o.O firmie

4 900–6 000
brutto / mies.
  • Polkowice, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Praca zmianowa:
    tak, 2 zmiany
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

POLKOWICKA DOLINA RECYKLINGU sp. z o.o.

Henryka Dąbrowskiego 2

Polkowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdów zgodnie z prawem o ruchu drogowym oraz posiadanymi kwalifikacjami.
  • Codzienne czynności mające na celu utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym, w tym drobne naprawy oraz zgłaszanie zauważonych usterek wg obowiązującej praktyki.
  • Nadzór oraz współudział w prawidłowym załadowywaniu i wyładowywaniu przewożonego ładunku.
  • • Prowadzenie rzetelnie dokumentacji jazdy.

Nasze wymagania

  • wykształcenie: min. zawodowe
  • uprawnienia: prawo jazdy kat. C , świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu rzeczy, aktualna karta kierowcy)

To oferujemy

  • Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od 4.900,00 brutto + premie uznaniowe. Pełen pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, kredkowe, bony świąteczne, paczki mikołajkowe). Możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia grupowego na życie.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie wypoczynku
  • paczki świąteczne

Kierowca kat. C, Henryka Dąbrowskiego 2, Polkowice