Logo Pracuj.pl

Kierowca kat . C

CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,
  • załadunek i rozładunek towaru u klienta,
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów,
  • dbałość o najwyższą jakość zleconych zadań.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C,
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne,
  • karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji,
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
  • Nowoczesny tabor samochodowy,
  • Interesującą i rozwojową pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę,
  • Opiekę Medyczną oraz Ubezpieczenie na Życie,
  • Program wdrożeniowy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

CHEFS CULINAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Chefs Culinar to rodzinne przedsiębiorstwo z ponad czterdziestoletnim doświadczeniem. Wyróżnia nas szeroki asortyment produktów spożywczych i przemysłowych oraz kompleksowa obsługa klienta. Zaufaniem obdarzyło nas wiele restauracji, hoteli i firm cateringowych. Świadczymy swoje usługi w Niemczech, Danii, Szwecji, Niderlandach, Austrii oraz Polsce. Nad wysokiej jakości serwisem dla klientów Chefs Culinar czuwa ponad 6000 pracowników, których kompetencje i skuteczność codziennie budują nasz sukces.

Pracodawca godny zaufania? Tak, Chef!

Kierowca kat . C, Poznań