Kierowca Kat. C

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki), wielkopolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 27.11.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 27.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Eurocash Logistyka:

    To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistykę tworzy ponad 3500 pracowników.

    W związku z nowo otwieranym Centrum Dystrybucyjnym w Komornikach k. Poznania, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Komorniki)
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • Przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem,
    • Realizacja dostaw towarów do klientów i odbiór należności,
    • Załadunek i wyładunek przewożonego towaru,
    • Odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów.

    Idealny kandydat powinien:

    • Prawo jazdy kat. C,
    • Doświadczenie w transporcie towarów,
    • Karta kierowcy,
    • Uprawnienia na przewóz rzeczy,
    • Aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne
      (książeczka zdrowia) – możliwość wyrobienia w trakcie szkolenia,
    • Dobra organizacja pracy.

    Na tym stanowisku zapewniamy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Wynagrodzenie zaczynające się od 5 tyś brutto,
    • Pracę na nowym sprzęcie (m.in wózki widłowe),
    • Pakiet socjalny (m.in.: świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne, kwartalne nagrody rzeczowe etc),
    • Bezpłatną opiekę medyczną,
    • Program "poleć pracownika" w kwocie do 1500 zł brutto,
    • Realne szanse awansu w nowo powstałej strukturze Centrum Dystrybucyjnego.

    opis

    WYRAŻAM ZGODĘ NA PRZETWARZANIE MOICH DANYCH OSOBOWYCH DLA POTRZEB NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU REKRUTACJI (ZGODNIE Z USTAWĄ Z DNIA. 28.08.1997 ROKU O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH; TEKST JEDNOLITY: DZ.U.Z 2016R., POZ.1182 ZE ZM.).