Kierowca kat. C

Przedsiębiorstwo Savpol Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

  • Pruszków

    Pruszków, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie towarów do klientów na wskazanym terenie

  • Załadunek i wyładunek transportowanych towarów

  • Praca na samochodach typu chłodnia

  • Dbanie o stan techniczny pojazdu

  • Bieżąca współpraca z handlowcami w zakresie obsługi Klienta

Nasze wymagania

  • Czynne prawa jazdy kat. C oraz karta kierowcy

  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy

  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Nowoczesną flotę pojazdów dostawczych i ciężarowych

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku

  • Pracę w regionie, jednodniowe trasy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: Kierowca kat. C.

Przewiń do profilu firmy