Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

ADAM ANDRZEJEWSKI P.W."ADAM"

16 brutto / godz.
  • 11
    Przebędowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

11

Przebędowo (pow. poznański)

Nasza firma istnieje na rynku od 11 lat. Swoje doświadczenie oferujemy naszym Klientom na rynku lokalnym i ogólnopolskim dostarczając, beton, kruszywa, bloczki fundamentowe, płyty drogowe, bloki oporowe lego, słupki graniczne. Współpracując z nami mogą być Państwo pewni przede wszystkim TERMINOWOŚCI i JAKOŚCI naszych produktów i usług.

Do naszego zespołu szukamy:

KIEROWCA BETONOMIESZARKI

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Prowadzenie samochodu ciężarowego - betonomieszarki
  • Dostarczanie betonu do klienta
  • Dbanie o przypisany pojazd

Od kandydatów na stanowisko oczekujemy:

  • prawo jazdy kategorii C
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem
  • rzetelność
  • sumienność
  • punktualność

OFERUJEMY:

  •  Po okresie próbnym umowę na stałe
  •  PREMIA miesięczna
  •  PREMIA roczna
  •  Catering każdego dnia
  •  Warunki socjalne na wysokim poziomie
  •  Możliwość przystapienia do ubezpieczenia  grupowego wraz z małżonką bądź partnerką, ubezpieczenie dzieci
  • Pracę w zgranym zespole

Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk aplikowania.

bądź dostarczenie ich osobiście do siedziby firmy pod adresem :

Trojanowo 11a, 62-095 Murowana Goślina.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Szefem - Adam Andrzejewski 603 704 658

Ogłoszenie archiwalne