Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

PARTY2 sp. z o.o.

4 6005 000 brutto / mies.
  • Wiejska 166, Sosnowiec
    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Wiejska 166

Sosnowiec

Twój zakres obowiązków

Prowadzenie samochodu chłodnia

Załadunek towaru na solówkę.

Doręczenie przesyłek.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat C

  • Karta kierowcy

  • Świadectwo kwalifikacji .

  • Mile widziane ADR ale nie koniecznie

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Terminowe wynagrodzenie.

  • Codziennie zjazd na bazę

  • Samochód przypisany do kierowcy

  • Stabilną pracę w firmie z wieloletnim kontaktem w firmie Rohliig Suus

  • Stawka 220 zł dzień na rękę

  • Dziennie kierowca robi w granicach 150-300 km

O nas

Transport krajowy na terenie województwa śląskiego .Posiadamy 14 samochodów z windami .Stała praca w dystrybucji Rohlig Suus .Samochody z windami .Samochody 2013-2018.Codziennie zjazd na bazę.

Kierowca robi dziennie w granicach 150-300 km .Wszystkie weekendy wolne