Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

Usługi Transportowo Budowlane Bernard BaranowskiO firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma specjalizująca się w robotach ziemnych i pracach drogowych zatrudni pracowników na stanowisku:

Opis stanowiska:

  • Przewóz kruszywa

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii C
  • Karta kierowcy
  • Mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Ogłoszenie archiwalne