Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. C

Media ExpertO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • dostarczanie towaru do firmowych elektromarketów
  • kontrola ilości i jakości towaru
  • przestrzeganie przepisów BHP oraz dbanie o powierzony sprzęt

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. C
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • świadectwo kwalifikacji na przewóz rzeczy – kod 95 (wymagane)

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego
  • pensję zawsze na czas

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • opieka fundacji MediaExpert „Włącz się”
  • zniżki na zakup sprzętu w naszych elektromarketach
  • premia świąteczna
  • nagrody jubileuszowe

Robię to, co kocham, co zawsze chciałem robić! Cały czas mam wakacje, nie mogłem sobie wymarzyć lepszej pracy... - tak Robert Kubica kocha jazdę. My co prawda nie damy Ci bolidu, ale jeśli masz paliwo w żyłach, to możesz zostać naszym kierowcą. Dołącz do naszego teamu!

Jesteśmy Expertem. Media Expertem. W kilkanaście lat z małego, rodzinnego biznesu zmieniliśmy się w największą sieć elektromarketów w Polsce. Przyszłość należy do nas!

Kierowca kat. C, Warszawa