Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

ŚMIECHURA ARTUR "POKAL"

6 0008 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

Firma transportowa z siedzibą 62-700 Turek zatrudni kierowcę międzynarodowego na auto Iveco Daily 70c18 z winda i spaniem w tzw kurniku. System pracy kółka nd/pon- piatek lub dwutygniowe wyjazdy. Zazwyczaj wyjazdy do DE lub CH.

Nasze wymagania

  • Wymagane prawo jazdy kat C.

  • Aktualne badania, karta kierowcy.

Mile widziane

  • Dodatkowym atutem byłby ADR.

  • Mile widziana znajomość języka obcego i doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie po każdym zjeździe na bazę.

  • Wsparcie w uzyskaniu uprawnień.

  • Inne szkolenia podnoszące kwalifikacje.

Firma Transportowa na rynku od 2012r Transport do 3.5t Transport 7,2t DMC windy samozaładowcze Transport przestrzenny do 80m3 (bus + przyczepa) Transport przestrzenny typu JUMBO >100m3.

Przewiń do profilu firmy