Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

USŁUGI TRANSPORTOWE "TRANS-AGA" AGNIESZKA NAROŻNA

8 00012 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), System pracy dostosowany do indywidualnych potrzeb kierowcy
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego, typ: solówka, 18-sto paletowy, chłodnia

  • Prowadzenie dokumentacji przewozu

  • Dbanie o czas pracy kierowcy

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i chęć do pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Rozpocznij karierę kierowcy międzynarodowego w uczciwej firmie transportowej

Oferujemy ci:

*Jazda w pojedynczej obsadzie

*Sytem pracy dopasowany do indywidualnych potrzeb

*Jazda zgodna z przepisami o czasie pracy kierowcy

*Wygodne, nowoczesne samochody typu solówka, chłodnia, 18-sto paletowa

*Automatyczny pobór opłat drogowych w całej UE, karty paliwowe i płatnicze

*Pełne wyposażenie BHP i odzież firmową

Baza znajduje się w Wielkopolsce ale proponujemy wewnętrzny transport pracowniczy, który bezpiecznie dowiezie cię pod twój dom.

Zapraszam do kontaktu, Adam- +48 601 831 685

Розпочніть кар'єру водія-міжнародника з чесної транспортної компанії

Ми пропонуємо вам:

*Водіння з одним водієм

*Індивідуальні робочі домовленості.

*Водіння автомобіля відповідно до регламенту робочого часу.

*Зручні, сучасні вагони одиночного, рефрижераторного, 18-палетного типу.

*Автоматичний збір плати за проїзд по всьому ЄС, паливні та платіжні картки.

*Повне захисне спорядження та фірмовий одяг.

База знаходиться у Великопольщі, але ми пропонуємо внутрішній транспорт співробітників, який безпечно доставить вас додому.

Звертайтеся до нас, Адам - +48 601 831 685