Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Kat. C

WPO ALBA S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • prośba o uzupełnienie zakresu obowiązków

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. C

  • Aktualny kurs na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji zawodowych)

  • Karta kierowcy

  • znajomość topografii Wrocławia i okolicznych gmin

  • uprawnienia do obsługi HDS będą dodatkowym atutem

  • mile widziani kierowcy z doświadczeniem w prowadzeniu śmieciarki, bramowca, hakowca.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń grupowych na życie,

  • gwarancję wypłaty,

  • fundusz socjalny

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. duża firma logistyczno-transportowa z branży gospodarki odpadami, poszukuje kandydatów do pracy we Wrocławiu na stanowisko: Kierowca kat. C.

Przewiń do profilu firmy

Od kandydatów oczekujemy przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV) ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.