Logo Pracuj.pl

Kierowca kat. C

SINGA sp. z o.o.O firmie

7 000–8 000
brutto / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

Firma transportowa świadcząca usługi dystrybucji i przewozu żywności w warunkach temperatury kontrolowanej, w związku z rozwojem działalności przyjmie do pracy na stanowisko KIEROWCY KAT. C

Obowiązki:

udział w załadunku i rozładunku towarów (palety, roll-kontenery) w warunkach chłodniczych

odpowiedzialność za powierzony ładunek i rzetelne wypełnianie dokumentów przewozowych

dbałość o stan techniczny, ekonomiczną eksploatację i czystość pojazdu

dostawa i rozładunek towaru u klienta

rozliczenie pobranej gotówki

Nasze wymagania

Oczekiwania:

prawo jazdy kat C

dobra znajomość topografii Wrocławia i okolic

odpowiedzialność, wysoka kultura osobista

doświadczenie w dystrybucji artykułów spożywczych w temperaturze kontrolowanej

doświadczenie w pracy z klientem

odpowiedzialność, uczciwość, zaangażowanie

aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

To oferujemy

Oferujemy:

atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwe także samozatrudnienie

miejsce pracy Tyniec Mały

nowoczesna flota pojazdów

Kierowca kat. C, Wrocław