Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. C

WTS GRUPA sp. z o.o.

5 5007 000 brutto / mies.
  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, Praca w soboty, wówczas wolny dzień w tygodniu do odbioru, poniedziałek lub czwartek.
  • Godziny pracy:Start 06:30, koniec pracy, to jednego dnia to będzie godzina 12:00, innego 16:00.
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

Start pracy godzina 06:30, koniec 12:017:00. Dostawy autem 10 paletowym z windą, temperatura kontrolowana do 5*C. Praca na terenie dolnego śląska. Załadunek i wyładunek towarów odbywa się przez kierowcę.

Plusem pracy jest to, że punkty dostaw są ciągle te same, kwestią czasu jest ich poznanie.

Auto Renault Mascott. Jazda na "karcie kierowcy" zgodnie z przepisami czasu pracy, czas pracy święty.

Po okresie próbnym, możliwe parkowanie pod domem.

Nasze wymagania

Wymagamy, aby kierowca posiadał:

-Kartę kierowcy, KOD 95

-aktualne badania

- dbanie o porządek w aucie oraz zgłaszanie na bieżąco usterek pojawiających się podczas pracy

- doświadczenie nie wymagane

To oferujemy

Oferujemy:

Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony.

O nas

Zajmujemy się dystrybucją towaru w koszach metalowych do sieci sklepów Carrefour expres oraz stacji paliw Circle K.

Posiadamy własny warsztat i wszelkie naprawy jesteśmy w stanie usunąć sami, we własnym zakresie. Jesteśmy otwarci na każdego i dyspozycyjnego oraz pozytywnego człowieka.

Na wszelkie dodatkowe pytanie odpowiem pod wskazanym numerem

telefonu 601-083-851