Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

kierowca kat. C – zatrudnienie w firmie duńskiej

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

  • Dania, Dania

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. jest agencją rekrutacyjną zlokalizowaną w Szczecinie, będącą częścią Bluecollar A/S Group z Odense w Danii (Agencja Zatrudnienia nr 5437). Jako część BlueCollar A/S działamy z sukcesami na rynku duńskim od ponad 10 lat.

Naszym duńskim klientom zapewniamy najlepszych pracowników, a naszym pracownikom oferujemy tylko legalne, sprawdzone i stabilne miejsca pracy na terenie całej Danii.

Aplikuj i dowiedz się więcej – ta praca czeka na Ciebie.

Dla jednego z naszych Klientów, firmy zlokalizowanej w Jutlandii Środkowej, która jest największym doradcą i dostawcą materiałów budowlanych dla całej Skandynawii, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
KIEROWCA CIĘŻARÓWKI

Zakres obowiązków:

  • Obsługa 3-osiowego Man’a z żurawiem HIAB 16h/m lub Scania p NeXT gen z żurawiem 18to/HMF
  • Elastyczność w miejscu pracy
  • Prace magazynowe i przewożenie materiałów budowlanych
  • Współpraca z innymi pracownikami
  • Inne prace zlecone przez przełożonego

Wymagania:

  • Znajomość pracy magazynowej
  • Prawo jazdy kat. C
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność obsługi komputera (tabletu)
  • Minimum 2 lata doświadczenia jak kierowca ciężarówki
  • Chęć do nauki języka duńskiego
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy za granicą
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej i logistycznej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Premia frekwencyjna w wysokości 800 dkk/miesiąc
  • Po 6 miesiącach dodatek stażowy w wysokości 8,15 do każdej godziny
  • Podwyżką stawki godzinowej dla wykwalifikowanych kierowców
  • Możliwość nauki języka duńskiego
  • Możliwość przeprowadzki do Danii i relokacji rodziny
Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje CV. Oferta ograniczona czasowo, więc NIE CZEKAJ APLIKUJ już teraz!!!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora - BlueCollar JobSupply sp. z o. o. z siedzibą w Szczecinie - moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przedstawionych przeze mnie dokumentach, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zarówno obecnej, jak i organizowanej w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.2018.1000 z późn. zmianami). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy BlueCollar oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

Ponadto oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że:

1. podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości realizacji umowy;

2. mam prawo dostępu do treści swoich danych, żądania sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, jak i wniesienia sprzeciwu."

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Ogłoszenie archiwalne