Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kat. D

PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNIKACJI SAMOCHODOWEJ GDAŃSK sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • przewóz osób (transport: miejski, podmiejski i dalekobieżny),

  • dbanie o powierzony sprzęt,

  • dbanie o przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.

Nasze wymagania

  • czynne prawo jazdy kat. D,

  • ważny kurs kwalifikacji zawodowej na przewóz osób,

  • ważna karta kierowcy (wymóg konieczny),

  • sumienność, uczciwość, dobre podejście do klienta,

  • doświadczenie w prowadzeniu autobusów.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dobrą atmosferę pracy,

  • wsparcie w okresie wdrożenia i codziennej pracy.

świadczy usługi transportu pasażerskiego osób w kraju i poza granicami kraju.

Przewiń do profilu firmy

Informacje dotyczące zatrudnienia:

  • umowa zlecenie, umowa o pracę,

  • praca w terenie (siedziba przy ul. 3 Maja 12 w Gdańsku),

  • praca w różnych godzinach.