Oferta pracy

Kierowca kategoria C+E

FRESH FOOD LOGISTICS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Fresh Food Logistics to firma transportowa świadcząca usługi przewozu żywności w warunkach chłodniczych. W związku z rozwojem działalności przyjmiemy do pracy, na terenie Polski – baza Poznań, ulica Syrenia, kandydatów na stanowisko kierowcy kategoria C+E.

Obowiązki:

  • przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
  • udział w załadunku i rozładunku towarów  (palety, roll-kontenery) w warunkach chłodniczych
  • odpowiedzialność za powierzony ładunek i rzetelne wypełnianie dokumentów przewozowych
  • dbałość o stan techniczny, ekonomiczną eksploatację i czystość pojazdu

Oczekiwania

  • Prawo jazdy kat C+E
  • odpowiedzialność, wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w transporcie min 2 lata
  • doświadczenie z naczepą chłodnia / mroźnia
  • aktualne prawo jazdy z ważnym kursem na przewóz rzeczy
  • aktualne badania sanepid
  • konieczna dobra znajomość języka polskiego
  • mile widzialna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, możliwe także samozatrudnienie
  • miejsce pracy Polska + UE / baza transportowa  Poznań
  • nowoczesna flota pojazdów

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy