Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kategoria C+E

WIŚNIEWSKA BEATA TRANSPORT SAMOCHODOWY BETIO firmie

  • warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Firma transportowa z ponad 15 letnim doświadczeniem w transporcie krajowym, międzynarodowym poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWCA kategoria  C+E

Miejsce pracy: kraj, zagranica

Opis stanowiska:

  • Praca na terenie kraju-kierowca liniowy, dystrybucyjny
  • Oraz w ruchu międzynarodowym- kabotaż UE

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. C+E
  • Doświadczenie w prowadzeniu ciężarowych zestawów pojazdowych
  • Aktualne uprawnienia na przewóz rzeczy oraz ważna elektroniczna karta kierowcy
  • Aktualne badania psychologiczne
  • Mile widziane badania SANEPID

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • Wynagrodzenie na czas
Osoby zainteresowane zapraszamy na rozmowę ul. Kasztanowa 14 Łęgajny firma BETI
po uprzednim kontakcie telefonicznym 695607887.

Ogłoszenie archiwalne