Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierowca kategorii B

BRUNO TASSI Sp. z o.o.

3 5005 000 brutto / mies.
  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Terminowe dostarczanie towaru do Klientów

  • Dbałość o powierzony sprzęt firmowy

  • Dbałość o relacje z Klientami

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej

  • Gotowość do pracy w godzinach 4:00 - 12:00

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia

  • Samodzielność i rzetelność w działaniu

  • Komunikatywność

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełen etat

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę

  • Możliwość ubezpieczenia grupowego za życie

  • Pakiet medyczny

Bruno Tassi należy do najstarszych przedsiębiorstw w branży. Od początku współpracujemy z największymi i najbardziej znanymi polskimi zakładami mięsnymi. Nie zapominamy jednak o mniejszych zakładach produkcyjnych, które posiadają często ciekawe i poszukiwane przez klientów produkty. Atutem Bruno Tassi jest sprawdzony, wypracowywany latami model dystrybucji, który pozwala na fachową obsługę naszych klientów. Klienci są dla nas najważniejsi i to właśnie ich potrzebom podporządkowane są nasze działania.

Przewiń do profilu firmy