Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kategorii C+E

BMG Goworowski Sp. z o.o.O firmie

  • Łużycka 9, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

BMG Goworowski Sp. z o.o.

Łużycka 9

Gdynia

Twój zakres obowiązków

Firma BMG Goworowski Autoryzowany Dealer Mercedes-Benz, smart i Mazda poszukuje Kierowcy kategorii C+E do prowadzenia auto lawety z przyczepą.

Transport głównie w ruchu krajowym, okazjonalne wyjazdy międzynarodowe.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E

  • karta kierowcy

  • aktualne uprawnienia i badania

  • wymagane udokumentowane doświadczenie w przewozie samochodów np. w ramach autopomocy, współpracy z dealerem samochodowym

  • jazda zgodnie z przepisami prawa o czasie pracy kierowców

To oferujemy

  • stabilną pracę w ramach umowy o pracę

  • terminową wypłatę wynagrodzenia