Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kategorii C+E w transporcie międzynarodowym

EDMARO firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Trasy: Niemcy-Wielka Brytania, Niemcy-Włochy, Niemcy-Francja.

  • Wyjazd zaczyna się i kończy zawsze na bazie mieszczącej się w Miechowie koło Krakowa.

Nasze wymagania

  • Ukończony kurs na przewóz rzeczy

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Dbanie o powierzone auto i oszczędną jazdę

To oferujemy

  • Wynagrodzenie 7tys. PLN/miesiąc

  • Dodatki i premie

  • 2 zł. za każdy litr oszczędności paliwa

  • 30 gr. za każdy kilometr powyżej 10 tys. miesięcznie

  • System pracy 30-35 dni jazdy i 7 dni wolnego

  • Możliwość stałej jazdy na tym samym samochodzie!

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Praca z zachowaniem norm czasu pracy

  • Terminowe wypłaty wszystkich składników wynagrodzenia

  • Nowy tabor Iveco Euro 5 i Euro 6, naczepy firanki

  • Przyuczamy kierowców autokarów do pracy w transporcie międzynarodowym!

EDMAR

Firma EDMAR Transport Międzynarodowy posiadająca 82 składy Iveco Stralis z naczepami typu standard i mega, mieszcząca się w Miechowie, 40 km na północ od Krakowa.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub telefonicznie w godzinach między 8:00 a 17:00