Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kategorii C+E

Containerlift Services Limited

  • Southampton, Wielka Brytania

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • rekrutacja zdalna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Containerlift Services Ltd to rodzinna firma z ponad 30to letnia historia i doświadczeniem mieszcząca się w Great Dunmow (London) z glowna filia w Southampton, UK (SO15 0HH). Szukamy osób które będą częścią zespołu, osób które nie boja się pracować (zgodnie z dyrektywa 561/2006), osób z którymi można nawiązać dobra współprace, potrafią porozumieć się po angielsku i posiadaj prawo do pracy w UK (settled status lub brytyjskie obywatelstwo).

  • Szukamy kierowców którzy mogliby pracować dla nas na jednym z poniższych kontraktów:

  • a) dla kierowców bez doświadczenia z kontenerami proponujemy na początek (3 do 6 miesięcy) prace na kontrakcie z jednym z przewoźników morskich (OOCL) z tygodniowym wynagrodzeniem po podatku £550.00. Po tym okresie, jeśli obie strony będą zadowolone ze współpracy, kierowca zostanie przeniesiony do

  • b) floty SPOT z wynagrodzeniem tygodniowym po podatku: poniedziałek do piątku £625.00, poniedziałek – sobota £800.00 (kolejne 3 do 6 miesięcy).

  • c) kierowcy z odpowiednim doświadczeniem, znajomością języka i właściwym podejściem do pracy po okresie 3 miesięcy lub po zakończeniu pracy na flocie SPOT będą przeszkoleni na naszych dźwigach (sidelifty) i ich wynagrodzenie tygodniowe po podatku wzrośnie do: poniedziałek – piątek £730.00, poniedziałek – sobota £900.00 (£52000.00 plus rocznie).

  • Szkolenie wstępne odbędzie się w Southampton i trwa od 2 do 3 dni, w zależności od doświadczenia, szkolenie na dźwigi, również odbywa się w Southampton i trwa 5 dni.

  • Proponowana przez nas praca polega na odbiorze kontenerów z różnych doków i miejsc składowania kontenerów w UK i dostarczania ich na terenie Wielkiej Brytanii i okazjonalnie w Europie

Nasze wymagania

  • Praca, którą oferujemy wiąże się z przebywaniem w ciężarówce od poniedziałku do piątku lub soboty z wyjątkiem pierwszej opcji, gdzie średnio kierowca ma dwie nocki w tygodniu.

Dodatki:

1. Roczny bonus w wysokości od 1 do 4% z Twojego rocznego dochodu według Twojego P60:

• Po pierwszym pełnym roku zatrudnienia 1%

• Po drugim pełnym roku zatrudnienia 2%

• Po trzecim pełnym roku zatrudnienia 3%

• Po czwartym pełnym roku zatrudnienia i każdym kolejnym 4%

2. £5.00 tygodniowa za posiadanie licencji na przewoź materiałów niebezpiecznych

£10.00 za każdy przewieziony kontener z materiałem niebezpiecznym – klasa 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9

£50.00 za każdy przewieziony kontener z materiałem niebezpiecznym klasy 7

3. Bonus £50.00 jeśli klient wyśle pozytywny komentarz odnośnie pracy wykonanej przez kierowcę

4. Zwracamy koszt badan medycznych dla kierowców zawodowych.

5. Płacimy również bonus za polecenie innego pracownika w momencie gdy zakończy on/ona 3 miesięczny okres próbny w wysokości £500.00 i po ukończeniu 6 miesięcy zatrudnienia w wysokości £250.00.

6. Oferujemy również wewnętrzne szkolenie CPC (7 godzin rocznie) lub zwracamy koszt zewnętrznego szkolenia CPC, gdyby kierowca w ciągu 5 lat z nami nie miał 35 godzin wymaganych do odnowienia uprawnień.

7. Oferujemy również: prywatna emeryturę, prywatna ubezpieczenie medyczne i prywatne ubezpieczenie dentystyczne.