Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kategorii C+E

PW. Sławomir KrólO firmie

PW. Sławomir Król

Braterska 37

Zduńska Wola

Twój zakres obowiązków

  • dbałość o środek transportu

  • znajomość podstaw obsługi samochodu ciężarowego

  • dbałość powierzone dokumenty

  • przestrzeganie czasu pracy kierowcy

  • jazda zgodna z przepisami ruchu drogowego

Nasze wymagania

  • znajomość języka polskiego oraz angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • prawo jazdy kategorii C+E kod 95

  • doświadczenie w transporcie międzynarodowym

Mile widziane

  • osoby z Ukrainy

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stawka dzienna około 270 zł( 65 EURO) około 7-8 tys zł.

  • zakwaterowanie na czas rozpoczęcia pracy do 3 dni oraz między kursami

Firma PW. Sławomir Król istnieje od 1992r., a transportem międzynarodowym zajmuje się od 2000 r. Działamy w oparciu o ciągniki siodłowe marki VolVo Euro 5 z automatyczną skrzynia biegów oraz naczepy Krone - firany standard. Obsługujemy trasy Polska-Francja-Belgia -Holandia oraz kabotaże po tych krajach.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe info:

Nr. kontaktowy: 693 900 487, możliwość kontaktu na what’s up.