Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca kategorii C

ABTM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Głogów

    Głogów, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Transport towaru do odbiorców

  • Załadunek i rozładunek towaru

  • Odpowiednie zabezpieczenie towaru na aucie

  • Regularna kontrola stanu technicznego pojazdu

  • Umiejętność pracy z spedytorem

  • Praca z aplikacją Gdrive (dystrybucja paletowa)

  • Długość tras od 100 do 250 km (dystrybucja paletowa)

Nasze wymagania

  • Samodzielna, dobra organizacja pracy

  • Dbanie o wizerunek firmy

  • Prawo jazdy kat. C oraz kod 95 (zezwolenie na przewóz rzeczy)

  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowcy

  • Odpowiedzialność za powierzone obowiązki

  • Rzetelność i punktualność

  • Dbałość o powierzony sprzęt

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego

  • Karta kierowcy

To oferujemy

  • System pracy: stała, premie od przejechanych km, wg wykonanego planu, premiowy

  • Praca od poniedziałki do piątku

  • Wynagrodzenie: 4800 - 6000 zł netto

  • Dystrybucja paletowa: Dniówka od 230-270 zł

  • Umowa o pracę

  • Pojazd MAN TGL z windą i paleciakiem

  • Smartfon i Nawigacja dla pojazdów ciężarowych

  • Możliwość zleceń dodatkowych (dodatkowo płatnych)

  • Codzienne powroty do domu (dystrybucja paletowa)

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

Firma ABTM sp. z o.o. zatrudni kierowców z prawem jazdy kat. C

Oferowana praca od poniedziałku do piątku ruchu krajowym lub przy dystrybucji paletowej z siedzibą w Robakowie k. Poznania. Przy dystrybucji paletowej codzienne powroty do domu, załadunki w godzinach 5-7 rano, powroty w zależności od doświadczenia w godzinach 14-18. Długość tras od 100 do 250km.

Przewiń do profilu firmy