Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca kategorii CE (na chłodnie)

  • pomorskie
  • Pracownik fizyczny
  • 10 - 12 tys. zł brutto
  • 11.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Niemiecka firma logistyczna branży transportowej działającą na rynku europejskim i specjalizującą się w transporcie chłodniczym. Nasza działalność to w 95% dystrybucja towarów, jednej z największych rzeźni na świecie, odgrywającej ważną rolę w globalnym przemyśle spożywczym.

    Obecnie w związku z rozszerzeniem taboru poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    KIEROWCA KATEGORII CE - CHŁODNIE
    Wynagrodzenie: 10 - 12 tys. zł

    Wymagania:

    • Prawo jazdy kat. C+E
    • Min. 2 lata doświadczenia w ruchu międzynarodowym
    • Kurs na przewóz rzeczy
    • Aktualne badania lekarskie i psychologiczne, książeczka zdrowia
    • Cyfrowa karta kierowcy
    • Podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • Zaangażowanie, chęć do pracy, odpowiedzialność za powierzony sprzęt i towar
    • Wysoka kultura osobista
    • Oświadczenie o spełnieniu wymogu dobrej reputacji (tzw. niekaralność)
    • Mile widziane doświadczenie w transporcie międzynarodowym z chłodnią (obsługa różnych typów agregatu)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę z niemieckim pracodawcą
    • Wynagrodzenie wypłacane w terminie (podstawa zależna od grupy podatkowej i systemu pracy) + premia + diety
    • System pracy:  2/1 lub praca na stałe
    • Wyjazdy w 95 % na terenie Niemiec, sporadycznie inne kraje np. (A, NL)
    • Opiekę medyczna za granicą
    • Serwis na bazie transportowej oraz serwisy producentów
    • Komfortowe ciągniki siodlowe Mercedes-Benz wyposażone w (lodówkę, klimatyzację postojową)
    • Praca w pojedynczej obsadzie
    • Wygodną bazę z zapleczem socjalnym i dostępem do Internetu (kuchnia z mikrofalówką i lodówkami, prysznic, WC, pralka + suszarka, odpłatna stołówka dla współpracowników, sala fitness, bilard, sauna), w pobliżu sklepy: Netto, Kaufland, Aldi
    • Parking na samochód prywatny
    • Elastyczność w planowaniu całego systemu pracy
    • Szkolenia przed rozpoczęciem pracy
    • Dyspozytorzy komunikujący się również w języku polskim
    • Pracę z zachowaniem norm czasu pracy
    • Na stale przypisane pojazdy

    Twoje obowiązki:

    • Rozładunek i załadunek towarów ( 95% duże centra logistyczne np. Aldi, Lidl, Rewe, Kaufland, 5% zakłady mięsne. Wyjazd z bazy i powrót na bazę w tym samym lub w dniu następnym).
    • Dbałość o powierzony sprzęt i towar
    • Wypełnianie dokumentacji firmowej przed i po zakończeniu pracy
    • Wyjazdy zarówno w dzień jak i w nocy

    Proces rekrutacji przeprowadzany jest w języku polskim.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.