Logo Pracuj.pl

Kierowca

PEKAESO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kierowców do pracy w firmach przewozowych, które na stałe współpracują z PEKAES.

Jeśli szukasz stabilnej pracy i chcesz się dalej rozwijać, zapoznaj się z ofertą naszych stałych partnerów biznesowych:

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

• Kat. C+E: przewozy pomiędzy terminalami PEKAES

• Kat. C i B: odbiór, przewóz i dostawę przesyłek, na terenie wybranego województwa,

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C+E lub C i ukończony kurs na przewóz rzeczy lub kat. B
  • uczciwość
  • pozytywne nastawienie do współpracy z ludźmi
  • komunikatywność i kultura osobista

To oferujemy

  • zatrudnienie u Przewoźnika współpracującego z PEKAES
  • praca dla stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmy, która jest liderem w branży TSL
  • dobra atmosfera i wsparcie we wdrożeniu do pracy

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Czas pracy:

poniedziałek – piątek

• kat. C+E: praca w godzinach nocnych (stałe trasy po kraju)

• kat. C i B: praca w systemie dziennym (na terenie województwa)

Kierowca, Katowice