Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca

SQLine Sp. z o.o.

7 0008 000 brutto / mies.
  • Kąty Wrocławskie

    Kąty Wrocławskie, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu

  • Zabezpieczanie ładunków

  • Załadunek i rozładunek towaru transportowego

  • Sporządzanie dokumentacji przewozowej

  • Bieżąca, podstawowa kontrola pojazdu

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B

  • doświadczenie w pracy będzie dodatkowym atutem

  • uczciwość i obowiązkowość

  • zaangażowanie w pracę

  • dbałość o powierzany towar oraz dokumenty

  • język polski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowę o pracę

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie

  • odpowiednie szkolenia na stanowisku pracy

  • jazdę wyłącznie samochodami Renault Master 10 pal

  • trasy łączone często powtarzające się kody rozładunku/załadunku (Niemcy,Benelux)

  • możliwość wynajęcia pokoju w mieszkaniu pracowniczym

  • wsparcie doświadczonego zespołu

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z TSL z Kątów Wrocławskich. Posiadamy obecnie 80 własnych pojazdów. W związku z bardzo dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko Kierowca międzynarodowy