Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierowca

  • Kobylarnia (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • Kobylarnia 8, 86-061 Brzoza, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-08-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A.

    Kierowca
    Miejsce pracy: Kobylarnia (pow. bydgoski)

    Opis stanowiska:

    • praca kierowcy na terenie rejonu kujawsko-pomorskiego oraz okolic przy budowie dróg

    Wymagania:

    • minimum 1 roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy
    • doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych z przyczepą lub/i naczepą
    • elektroniczna karta kierowcy
    • świadectwo kwalifikacji zawodowej
    • aktualne prawo jazdy kat. C+E,
    • mile widziane uprawnienia na maszyny budowlane
    • dyspozycyjność
    • zaangażowanie w wykonywaną pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez PBDiM KOBYLARNIA S.A. z siedzibą w Kobylarni."

    Od 25 maja 2018 r. ma zastosowanie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego
    i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

    W związku z wprowadzanymi zmianami Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów KOBYLARNIA S.A. z siedzibą: Kobylarnia 8,

    86-061 Brzoza, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/Panią, że:

    • Dane osobowe kandydatów do pracy są przetwarzane w celach związanych z procesem rekrutacji do dedykowanej oferty pracy, na którą kandydat złożył swoją aplikację
    • podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu złożenia aplikacji,
    • podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b) oraz c) oraz zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
    • Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych,
    • dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia dedykowanego procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody przez kandydata na przetwarzanie danych w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych – do max 1 roku, po czym wszystkie dane będą usuwane
    • Kandydat ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących kandydata narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,