Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca - konwojent

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE PLUSO firmie

  • Juliana Tuwima 98
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE PLUS

Juliana Tuwima 98

Łódź

Jesteśmy hurtownią zaopatrzenia produkcyjnego świadczącą usługi dla zakładów cukierniczych, piekarskich, lodziarskich i gastronomicznych, zaopatrującą producentów na terenie centralnej Polski z ponad 30-letnim doświadczeniem handlowym. Dla swoich pracowników oferujemy umowy o pracę. Warunki pracy są stabilne a sama firma nigdy w swojej historii nie przeprowadziła redukcji etatów. Rok założenia 1988

                                 Dodatkowe informacje na stronie www.plus.biz.pl

Opis stanowiska:

  • praca w systemie jednozmianowym
  • przyjmowanie towaru na samochód zgodnie z dokumentami
  • rozplanowanie kolejności dostaw do Klientów i zgodne z tym rozłożenie towaru na samochodzie
  • rozwiezienie towaru z pokwitowaniem jego odbioru
  • przywożenie towaru do i z chłodni
  • bieżąca obsługa klientów
  • okresowy udział w procesach załadunkowych i rozładunkowych na magazynie

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B i C
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • dyspozycyjność i odpowiedzialność
  • komunikatywność
  • samodzielność i inicjatywa do podejmowania działań
  • oczekujemy dokładności i zaangażowania

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę na jedną zmianę w porze dziennej
  • dobrą atmosferę w rodzinnej firmie z polskim kapitałem
  • stabilne zatrudnienie i warunki pracy
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
  • pakiet socjalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie rosnące z doświadczeniem pracownika
  • podnosimy kwalifikacje

Ogłoszenie archiwalne