Oferta pracy

Kierowca Krajowy C+E

TRANS POLONIA S.A.

6 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • dystrybucja gazu na stacje paliw renomowanej sieci

  • kierowca ADR do pracy na terenie województw: pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie, lubuskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie

  • bazy w miejscowościach: Sokółka, Braniewo, Gdańsk, Sosnowiec, Małaszewicze, Gołuchów, Przytoczna, Łódź, Brzeźno oraz Bydgoszcz i Olsztyn

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E oraz kurs na przewóz rzeczy

  • ważna karta kierowcy

  • uprawnienia ADR (cysterny)

  • doświadczenie w transporcie gazu mile widziane

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • stałą pracę w jednej z największych firm transportowych w kraju

  • realizację transportów dla renomowanej sieci stacji

  • pracę na miejscu w ramach jednego województwa (bazy rozlokowane w całym kraju)

  • nowy sprzęt – rok produkcji 2021 zarówno ciągników jak i cystern

  • terminowe rozliczenia, profesjonalne i elastyczne planowanie

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje – np. Ecodriving

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ubezpieczenie zdrowotne

Grupa Trans Polonia

to lider w branży logistyki międzynarodowej z siedzibą w Tczewie specjalizujący się w przewozach płynnych surowców. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców wysoko specjalistycznych usług logistycznych w Europie Środkowej.

Jak wygląda rekrutacja?

  • liczą się dla nas Twoje kwalifikacje i uprawnienia

  • wyślij nam swoje dane,oddzwonimy na pewno

  • po przeanalizowaniu wszystkich informacji rekruter zaprasza na spotkanie osoby wybrane do kolejnego etapu

  • gratulacje! Podpisujemy umowę i witamy na pokładzie :-)