Logo Pracuj.pl

Kierowca Krajowy C+E

TRANS POLONIA S.A.O firmie

6 000–8 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Braniewo
    Braniewo, warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • kierowca ADR do pracy na terenie województw: pomorskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, podlaskie, śląskie, świętokrzyskie, lubuskie, łódzkie, kujawsko-pomorskie
  • bazy w miejscowościach: Sokółka, Braniewo, Gdańsk, Sosnowiec, Małaszewicze, Gołuchów, Przytoczna, Łódź, Brzeźno oraz Bydgoszcz i Olsztyn

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E oraz kurs na przewóz rzeczy
  • ważna karta kierowcy
  • uprawnienia ADR (cysterny)
  • doświadczenie w transporcie gazu

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stałą pracę w jednej z największych firm transportowych w kraju
  • realizację transportów dla renomowanej sieci stacji
  • pracę na miejscu w ramach jednego województwa (bazy rozlokowane w całym kraju)
  • nowy sprzęt – rok produkcji 2021 zarówno ciągników jak i cystern
  • terminowe rozliczenia, profesjonalne i elastyczne planowanie
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje – np. Ecodriving

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Grupa Trans Polonia

to lider w branży logistyki międzynarodowej z siedzibą w Tczewie specjalizujący się w przewozach płynnych surowców. Jesteśmy jednym z czołowych dostawców wysoko specjalistycznych usług logistycznych w Europie Środkowej.

Jak wygląda rekrutacja?

  • liczą się dla nas Twoje kwalifikacje i uprawnienia
  • wyślij nam swoje dane,oddzwonimy na pewno
  • po przeanalizowaniu wszystkich informacji rekruter zaprasza na spotkanie osoby wybrane do kolejnego etapu
  • gratulacje! Podpisujemy umowę i witamy na pokładzie :-)

Kierowca Krajowy C+E, Braniewo