Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy kat. B

ALBERT FRESH sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:4:00-12:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Biskupińska 11

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

Hurtownia Warzyw i Owoców o ugruntowanej pozycji na rynku mająca siedzibę w okolicach Kompleksu Handlowy Rybitwy (Kraków Podgórze) w Krakowie zatrudni kierowców posiadających prawo jazdy uprawniające do kierowania pojazdami Kat. B.

Nasze wymagania

Wymagania:

- Prawo jazdy Kat. B. - dostarczanie towaru - warzywa, owoce, produkty spożywcze - samochody/busy dostawcze do 3.5 t,

- Praca w godzinach 04:00-12:00.

- Zaangażowanie w wykonywana prace,

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

- Książeczka Sanepidowska. (książeczka zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych).

To oferujemy

Zapewniamy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Miłą i zgraną ekipę,

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

O nas

Hurtownia Warzyw i Owoców o ugruntowanej pozycji na rynku mająca siedzibę w okolicach Kompleksu Handlowy Rybitwy (Kraków Podgórze)  w Krakowie zajmująca się dostarczaniem produktów do sklepów oraz sektora Horeca.