Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy kat. B

MoniMed Trans Monika Hasior

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny, 8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia

Twój zakres obowiązków

  • Kierowca Kat.B

  • Prowadzenie ambulansu transportowego

  • Praca na terenie Łodzi i okolic

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B.

  • Wkładka na pojazdy uprzywilejowane

  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdu typu Bus

  • Punktualność

  • Sprawność fizyczna

To oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie

  • Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00

  • Mile widziani Emeryci, Renciści

O nas

Proszę przesłać C.V poprzez przycisk Aplikuj.