Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy kat. B

"CLIPPER" sp. z o.o.

4 0007 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Kopanina 2
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Kopanina 2

Poznań

Firma Clipper Sp. z o.o. zatrudni:

Kierowcę / serwisanta toalet przenośnych

Kierowcę - serwisanta toalet przenośnych

Obowiązki:

-serwis i transport toalet przenośnych

Wymagania:

-prawo jazdy kat. B - mile widziane C , C+E (nie warunek),

-dyspozycyjność,

-punktualność,

-dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

-dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

-pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

-pracę na terenie oddziału, codziennie na miejscu,

-jasne warunki współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą www.clipper.pl

Ogłoszenie archiwalne