Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy kat. C+E

USŁUGI MARKETINGOWE I TRANSPORTOWE RAFAŁ SZYCA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje

Twój zakres obowiązków

  • Zatrudnię kierowcę kat C+E kontenery morskie.

  • Baza Gdańsk UL.Kujawska 6

  • Praca polega na transporcie kontenerów z portów Trójmiasta przewaga Dct Gdańsk na lokalne magazyny sporadycznie wyjazdy Słupsk, Koszalin, Bydgoszcz.

  • Kierowca każdego dnia wraca na bazę w Gdańsku lub Gdyni.

  • SZYCA TRANSPORT GDAŃSK

  • Tel.692739680

  • CV na adres [email protected]

Nasze wymagania

  • Doświadczenie jako kierowca kat C+E