Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy kat. C+E

ATU LOGISTIC sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Łagiewnicka 33b
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna

Łagiewnicka 33b

Kraków

Firma działająca w branży logistycznej od 2003 roku. Posiadamy własnych Klientów, własny tabor oraz własną spedycję.

Opis stanowiska:

  • Miejsce zatrudnienia: Kraków - biuro; Skawina - baza.
  • Oferowana praca jest na terenie Kraju.
  • Do dyspozycji zestaw: ciągnik (MAN TGX EURO 5) plus naczepa kurtynowa (firanka KRONE) 24 tony.

Wymagania:

  • Aktualne prawo jazdy kat. C + E,
  • Aktualna karta Kierowcy,
  • Aktualne badania lekarskie,
  • Dobry stan zdrowia,
  • Dyspozycyjność,
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku Kierowcy C+E.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Pracę tylko i wyłącznie po Kraju,
  • Pauzy weekendowe w domu,
  • Stały przydział ciągnika i naczepy.

Ogłoszenie archiwalne