Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy kat. C+E

DOM-TRANS

6 00010 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • W związku z rozwojem firmy poszukujemy kierowcy kat. C+E

  • zestaw chłodniczy samochód + przyczepa

  • transport krajowy - dystrybucja spożywcza

  • praca według tygodniowego grafiku

  • zaplanowane wyjazdy w kółkach (wyjazd/powrót Warszawa)

  • praca według czasu pracy

  • trasy zaplanowane bez konieczności wykonania dobowych odpoczynków w kabinie

Nasze wymagania

  • kategoria C + E

  • karta kierowcy

  • dyspozycyjność i punktualność

  • zamieszkanie na terenie Warszawy lub bliskiej okolicy

To oferujemy

  • Stabilne warunki pracy

  • Terminowe płatności

  • Stały grafik tygodniowy

O nas

Firma rodzinna, stabilna finansowo, zajmująca się transportem artykułów spożywczych na terenie Polski.