Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy kat. C+E

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOMART s.c. BARBARA TOMALA, ALEKSANDER TOMALA

4 9605 600 / mies. (zal. od umowy)
  • Legionów 81
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • pracodawca nie wymaga CV

Legionów 81

Bielsko-Biała

PHU Tomart s.c. to rodzinna firma realizująca od 26 lat zamówienia publiczne i prywatne w budownictwie drogowym.

Do naszych realizacji należą między innymi: Bulwary Straceńskie czy droga rowerowa i rolkowisko przy Areoklubie w Aleksandrowicach za którego budowę firma otrzymała Złotą statuetkę "Modernizacja Roku 2016".

Opis stanowiska:

Poszukujemy kierowcy z kat. C+E (stanowisko łączone z obowiązkami pracownika budowlanego) Kierowca odpowiedzialny jest za transport materiałów budowlanych ciężarówką Iveco Trakker z przyczepą. Praca na terenie Powiatu Bielsko-Bialskiego w godzinach od 7 do 16 od poniedziału do piątku.

Wymagania:

Poza realizacją zadań kierowcy oczekujemy od kandydata gotowości do realizacji zadań pomocnika budowalnego zależnych od bieżących potrzeb zespołu podczas wykonywanych prac (m. in. układanie kostki, krawężników, montaż siatek ect.).

Oferujemy:

Firma posiada ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatną opiekę medyczną PZU dla pracowników. Zapewniamy dojazd na budowę z siedziby firmy. Szatnię z prysznicami w budynku firmy na terenie strzeżonego obiektu.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 607 065 369 - Barbara Tomala

Ogłoszenie archiwalne