Kierowca Krajowy kat. C + E

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Kierowca Krajowy kat. C + ENumer ref.: KRCE/ŁÓDŹ/2020

zadania

  • przewóz towarów zgodnie z wyznaczonym harmonogramem w ruchu krajowym (głównie teren województwa łódzkiego)
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
  • dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

wymagania

  • prawo jazdy kategorii C+E
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy
  • doświadczenie w dystrybucji towarów
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
  • karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji
  • uprawnienia ADR
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • mile widziane aktualne badania sanitarno - epidemiologiczne
OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU: 506 013 841 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 8:00 DO 16:00

oferujemy

  • w zamian za rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie obowiązków oferujemy stabilne i dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w renomowanej i cenionej na rynku firmie
  • codzienne powroty do domu
  • pracę od poniedziałku do piątku zgodną z obowiązującymi przepisami i zachowaniem norm czasowych
  • nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor
  • przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika
  • możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • kompleksowe szkolenie stanowiskowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy