Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy kat. C

WARSTAL A.M. KILIAN sp.j.

5 0005 500 brutto / mies.
  • Otwock Mały (pow. otwocki), mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Zakres zadań:

  • przewóz towarów (wyroby hutnicze) zgodnie z wyznaczonymi trasami transportowymi w ruchu krajowym (woj, Mazowieckie)
  • odpowiedzialność za powierzony towar oraz dokumenty transportowe

Oczekujemy:

  • chęci stabilizacji zawodowej
  • dobrej organizacji pracy własnej i odpowiedzialności
  • wysokiej kultury osobistej
  • prawa jazdy kat. C

Mile widziane:

  • prawo jazdy kat. E

Oferujemy:

  • stabilne i komfortowe warunki pracy w firmie rodzinnej (nie korporacji)
  • umowę o pracę
  • praca od poniedziałku do piątku
  • przyjazną atmosferę pracy

Ogłoszenie archiwalne