Logo Pracuj.pl

Kierowca Krajowy kat. C

JAS-FBG S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • dystrybucja lokalna w rejonie Wrocław / Dolny Śląsk
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg dokumentów związanych z transportem towarów
  • dbałość o najwyższą jakość wszelkich realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C
  • doświadczenie w dystrybucji towarów
  • aktualne orzeczenie lekarskie oraz aktualne badania psychologiczne
  • karta kierowcy oraz aktualne świadectwo kwalifikacji
  • odpowiedzialność i motywacja do pracy
  • mile widziane będą uprawnienia ADR

To oferujemy

  • w zamian za rzetelne i odpowiedzialne wykonywanie obowiązków oferujemy stabilne i dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w renomowanej i cenionej na rynku firmie
  • codzienne powroty do domu
  • pracę od poniedziałku do piątku zgodną z obowiązującymi przepisami i zachowaniem norm czasowych
  • nowoczesny i komfortowo wyposażony tabor
  • przyjazną atmosferę pracy oraz indywidualne podejście do każdego pracownika
  • możliwość zawarcia dodatkowego ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach
  • kompleksowe szkolenie stanowiskowe

Kontakt

OSOBY ZAINTERESOWANE OFERTĄ PRACY PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM TELEFONU: 506 011 528 OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 8:00 DO 16:00

Aktualne oferty pracodawcy
KIE/WRO/2020

Kierowca Krajowy kat. C, Wrocław