Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca Krajowy - Międzynarodowy C+E

Bascon Pro Logistic

  • świętokrzyskie

    świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • transport krajowy, międzynarodowy lub UE,

  • jazda w pojedynczej obsadzie.

Nasze wymagania

  • prawo jazdy C+E,

  • minimum roczne doświadczenie w transporcie krajowym/międzynarodowym,

  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • pracę na trasach krajowych/międzynarodowych,

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz,

  • pracę na nowym sprzęcie (ciągnik siodłowy + naczepa do przewozu szkła),

  • terminowe wypłaty,

  • przestrzeganie norm czasu pracy kierowcy,

  • pracę w międzynarodowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

  • zadbany i technicznie serwisowany tabor,

  • weekendy w domu przy transporcie krajowym,

  • przeszkolenie w zakresie ładowania naczep typu Inloader,

  • początek i koniec trasy na bazie w Sosnowcu.

Bascon Pro Logistic jest firmą transportowo - logistyczną specjalizującą się w dystrybucji oraz magazynowaniu szkła płaskiego - float. Od 1996 roku naszą wiodącą działalnością jest transport szkła płaskiego z wykorzystaniem specjalistycznych naczep typu Floatliner-Inloader.

Przewiń do profilu firmy