Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierowca krajowy w Niemczech C+E

SCHADE Logistic GmbH

  • Rehainer Str. 8, 06917 Jessen, Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • poszukujemy kierowcow do pracy w dystrybucji w Niemczech

  • obsluga zestawu ciagnik siodlowy + naczepa plandeka / naczepa z systemem joloda / naczepa platforma do przewozu betonow / innenlader do przewozu szkla

  • dla kierowcow bez doswiadczenia zapewniamy szkolenie i przyuczenie do pracy

  • rozne systemy pracy, do uzgodnienia

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E

  • posiadanie karty do tachografu cyfrowego

  • kod 95

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o prace na niemieckich warunkach

  • baza w Jessen, Sachsen Anhalt

  • pelna obsluge serwisowa taboru przez wewnetrzny dzial techniczny

  • terminowe wyplaty

  • opieke polskiego dyspozytora

  • praca od zaraz

O nas

Schade Logistic GmbH jest specjalistyczną firmą zajmującą się drogowym transportem rzeczy. Świadczymy dla naszych klientów kompleksowe usługi w zakresie krajowego i międzynarodowego transportu towarowego.

Nasza baza transportowa mieści się w Jessen, ok. miasta Lutherstadt Wittenberg, w Sachsen Anhalt, ok. 200 km od granicy DE / PL.